Fotolia 89527031 XS

STEP- to forma zajęć fitness do których wykorzystuje się specjalną platformę zwaną stepem.Ćwiczenia w rytm tanecznej muzyki, polegają na dynamicznym wchodzeniu i schodzeniu ze stopnia na rózne sposoby. Podczas jednych zajęć ze stepu można spalić nawet 600 kalorii, a ponadto wyrzeźbić i ujędrnic uda, pośladki oraz łydki.

VIP Body Workaut Basic (forma podstawowa)- trening całego ciała, jak sama nazwa wskazuje, polega na ćwiczeniu wszystkich partii mięsniowych podczas jednej sesji treningowej. Zaleca sie aby rozpoczynać trening od większych partii mięsniowych, kończąc na tych mniejszych. Jest to świetna forma treningu na spalanie tkanki tłuszczowej, wymodelowanie sylwetki i poprawe wydolności organizmu.

VIP Body Workaut Advanced (forma zaawansowana)-trening całego ciała, jak sama nazwa wskazuje, polega na ćwiczeniu wszystkich partii mięśniowych podczas jednej sesji treningowej. Zaleca się aby rozpoczynać trening od większych partii mieśniowych, kończąc na tych mniejszych. Jest to świetna forma treningu na spalanie tkanki tłuszczowej, wymodelowanie sylwetki i poprawę wydolności organizmu.

Power TBC- Po krótkiej, choreograficznej rozgrzewce, którą instruktor może prowadzić również z wykożystaniem stepu, wykonuje sie zestaw ćwiczeń wzmacniających największe grupy mięśniowe pleców, brzucha, nóg i ramion. Podczas zajęć wykorzystuje się m.in sztangielki, gumy, piłki, sztangi. Na zajęciach Power TBC tempo, intensywność oraz trudność wykonywanych ćwiczeń jest większa  niż na TBC. Instruktor może stosować interwały w celu poprawienia kondycji oraz wydolności osób wiczących. Ten wszechstronny trening zakończony jest stretchingiem, który ma na celu uelastycznić mięśnie oraz rozluźnić organizm.

ABT- W tym treningu skupisz sie na ćwiczeniu miejsc, które uwielbiaja gromadzić tłuszcz, czyli okolicach centrum ciała i wokół bioder. Z uporem więc ćwiczysz brzuch, pośladki i uda. To lekcja o średniej intensywności z dużą liczbą powtórzeń danego ćwiczenia, w bezpiecznych, nie obciążających stawów pozycjach. Każda osoba wykonuje tyle, ile jest w stanie, a te które rozpoczynaja przygode z fitnessem-co drugie, bądż czwarte powtórzenie. Trening zakończony jest stretchingiem, który ma na celu uelastycznić mięśnie oraz rozluźnić organizm.

TRX-  to system ćwiczeń, które wykorzystują własne obciążenie, czyli wagę ciała osoby ćwiczącej, grawitację oraz specjalny system lin. Ćwiczenia w podwieszeniu wykonuje się na tak zwanej stacji treningowej, czyli miejscu, gdzie do sufitu  przyczepione się specjalne liny o bardzo dużej wytrzymałości

PILOXING-Piloxing to połączenie tańca, kickboxingu i ćwiczeń w pozycji stojącej stosowanych w pilatesie. Zajęcia piloxing zawsze opierają się na zasadach treningu interwałowego. Piloxing łączy w sobie seksowne ruchy taneczne, dzięki którym czujesz się kobieco, ale i trening kardio, ściśle związany z kickboxingiem. W trakcie zajęć spalasz więc nie tylko ogrom kalorii, ale i w kobiecy sposób trenujesz koordynację ruchową (dzięki elementom pilatesu i tańca).Dzięki tym zajęciom poprawisz wytrzymałość swojego ciała i zwiększysz siłę mięśni, nie rozbudowując przy tym ich masy. Trening interwałowy podniesie wydolność twojego organizmu, usprawni krążenie i dotleni całe ciało. Piloxing to również doskonała forma treningu odchudzającego, która rzeźbi ciało i pozwala każdej kobiecie poczuć się seksownie.

STRETCHING-(czyli rozciąganie) są to zajęcia oddechowe, rozluźniające i rozciągające przy relaksującej muzyce. Wykorzystuje się w nich proste asany z klasycznej jogi i elementy pilatesu. Trener proponuje zwykle – w zależności od kondycji i zaawansowania grupy – trzy wersje każdego ćwiczenia: łatwą, średnią i trudną. Wbrew pozorom stretching nie jest leniwą formą fitnessu. Wykonując te ćwiczenia, można się porządnie zmęczyć.

 

 PILATES-to forma ćwiczeń, która aktywizuje i modeluje całe ciało. Dzięki niemu wszystkie mięśnie poddają się rozciąganiu, spinaniu i ponownemu rozciąganiu.

metoda ta przyczyniać się ma do: wzmocnienia mięśni bez ich nadmiernego rozbudowania, odciążenia kręgosłupa, poprawy postawy, uelastycznienia ciała, obniżenia poziomu stresu oraz ogólnej poprawy zdrowia osób ćwiczących.

JĘDRNA PUPA-Na tych zajęciach skupimy główną uwagę na zbudowaniu, mocnych i twardych pośladków. Ujędrnimy i podniesiemy pupę, pozbędziemy się cellulitu i zaokrąglimy kształty na których nam kobietą najbardziej zależy. Trening będzie połączony razem z modelowaniem ud.

FATT KILLER-To odchudzający trening interwałowy. Zajęcia polegają na zmianie intensywności i tempa ćwiczeń przez cały czas trwania treningu . Ćwiczenia mają dużą intensywność, wzmacniają górne i dolne partie ciała, a przede wszystkim zwiększają wytrzymałość organizmu. Regularne zajęcia tego typu pozwalają na szybkie spalanie tkanki tłuszczowej, modelowanie ciała i osiągnięcie w krótkim czasie zamierzonych efektów.

TANIEC

 

ZUMBA® FITNESS– to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.
Jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist …. i wiele innych.